Внаслідок масштабної ракетно-дронової атаки на ранок є знеструмлені споживачі у кількох областях України. Ворожі удари завдали пошкоджень енергетичним об’єктам, що призвело до відключення значної кількості абонентів.
Найскладнішою наразі є ситуація у м. Київ, а також у Київській, Харківській, Сумській, Полтавській та Чернігівській областях.
Для стабілізації ситуації в енергосистемі у частині найбільш постраждалих регіонів (Київській, Харківській, Сумській, Полтавській, Чернігівській, а також Запорізькій та Дніпропетровській областях) запроваджені аварійні відключення.
Крім того, через наслідки попередніх обстрілів, на Чернігівщині місцевим обленерго застосовується графік погодинних відключень для однієї черги споживачів.
Енергетики працюють цілодобово, роблячи все можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене російськими обстрілами обладнання. Аварійно-відновлювальні роботи активно тривають у кожному з регіонів, що постраждав від ворожих атак.
Споживання електроенергії в Україні залишається високим та загалом відповідає сезонним показникам. Основна причина — утримання хмарної погоди на всій території країни. Це знижує ефективність роботи побутових сонячних електростанцій і, відповідно, зумовлює зростання рівня енергоспоживання із загальної мережі.
Вчора, 9 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці та був на рівні максимуму попереднього дня (8 жовтня).
З огляду на наслідки атаки та високе споживання, зберігається необхідність ощадливого енергоспоживання.
Якщо у вас є світло, будь ласка, не вмикайте кілька потужних приладів одночасно до кінця поточної доби.
Інформує: (20+) Facebook


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24

