Очільник поліції області з робочим візитом відвідав Краснопілля
Сьогодні начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Петро Токар відвідав відділення поліції № 2 (с. Краснопілля) Сумського районного управління поліції, де представив нового тимчасово виконуючого обов’язки керівника підрозділу. Ним став підполковник поліції Пилип Рогойський.

Раніше Пилип Рогойський обіймав керівні посади у Головному управлінні Національної поліції в Луганській області, останнім часом працював у м. Київ та має близько 20 років досвіду роботи.

Його попередник Олег Володарський подякував підлеглим за плідну співпрацю та побажав успіхів у службі.

Під час візиту Петро Токар поспілкувався з особовим складом й окреслив для правоохоронців першочергові задачі та основні вимоги. Очільник обласної поліції наголосив на сумлінному та якісному виконанні покладених на правоохоронців завдань та безумовному дотриманні дисципліни на роботі й у побуті. Надалі керівник проінспектував приміщення підрозділу поліції, зокрема кабінети, чергову частину, кімнату зберігання зброї, а також майданчик для тимчасового зберігання транспортних засобів.
Окрім того, разом з представниками місцевої влади керівники поліції обговорили нагальні питання у межах громад. Також, акцентували увагу на подальшій взаємодії задля підтримки правопорядку та недопущення дестабілізації обстановки на території обслуговування.
Відділ комунікації поліції Сумської області


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24


😲
Ну-ну
😮