Протягом доби, що минула (з ранку 16 листопада до ранку 17 листопада 2025 року), безпекова ситуація в Сумській області залишалася напруженою та вкрай небезпечною. Російські війська здійснили понад 100 обстрілів по території області, атакуючи 39 населених пунктів у 18 територіальних громадах.
На щастя, внаслідок цих масованих обстрілів постраждалих серед мирних жителів немає.
Найбільша активність ворога була зафіксована у Сумському, Шосткинському та Охтирському районах.
Під ударами російських окупантів опинилися населені пункти таких територіальних громад:
Ворог активно використовував високоточні та руйнівні засоби:
Внаслідок атак пошкоджено та зруйновано низку об’єктів цивільної інфраструктури в різних громадах:
| Громада | Пошкоджені об’єкти |
| Лебединська | Нежитлова будівля |
| Садівська | Господарча споруда |
| Миколаївська сільська | Приватні житлові будинки |
| Сумська | Об’єкт цивільної інфраструктури |
| Зноб-Новгородська | Приватні житлові будинки, нежитлові будівлі |
| Середино-Будська | Приватний житловий будинок, багатоквартирний будинок, автомобіль |
| Боромлянська | Житловий будинок, господарчі споруди |
Місцеві органи влади, спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції та громадськими організаціями, продовжують надавати допомогу жителям прикордонних територій. За минулу добу з прикордонних громад було евакуйовано 9 людей.
Загальна тривалість повітряної тривоги в області протягом доби склала 22 години 1 хвилину, що свідчить про постійну загрозу та навантаження на життєдіяльність регіону.
Інформація: (17) Facebook
🙏🇺🇦