Російські окупаційні війська продовжують тероризувати мирне населення Сумської області. Станом на ранок 7 листопада 2025 року, безпекова ситуація в регіоні залишається напруженою: зафіксовано загиблого та постраждалих серед цивільних мешканців.
Трагедія сталася у Середино-Будській громаді, де внаслідок удару ворожим FPV-дроном загинув 50-річний чоловік. Цей же удар спричинив поранення 14-річній дитині (хлопцю) та травмував 41-річну жінку.
Також, у Новослобідській громаді від удару FPV-дроном отримала поранення 74-річна жінка.
Протягом доби, з ранку 6 листопада до ранку 7 листопада 2025 року, російські війська здійснили 52 обстріли по 39 населених пунктах у 13 територіальних громадах області.
Найбільша кількість обстрілів зафіксована у Сумському, Шосткинському та Конотопському районах.
Під ворожим вогнем перебували населені пункти таких громад:
Ворог активно застосовує високоточну та руйнівну зброю, зокрема:
Особливою загрозою стали удари FPV-дронами, що призвели до людських жертв та поранень.
Внаслідок ворожих обстрілів пошкоджено та зруйновано низку об’єктів цивільної інфраструктури в різних громадах:
Незважаючи на постійну небезпеку, триває робота з порятунку людей. За минулу добу місцеві органи влади спільно з ДСНС, Національною поліцією та громадськими організаціями евакуювали 25 людей з прикордонних громад.
Сумщина продовжує жити в умовах постійної загрози: повітряна тривога в області тривала 17 годин 46 хвилин за добу.
Інформація(2) Facebook: