23 години тривоги та масовані обстріли 13 громад
За минулу добу російські війська здійснили майже 60 обстрілів прикордоння та мирних населених пунктів Сумської області. Незважаючи на високу інтенсивність атак, обійшлося без жертв серед цивільного населення.
Протягом доби, з ранку 11 січня до ранку 12 січня 2026 року, під ворожим вогнем опинилися 33 населені пункти у 13 територіальних громадах області. Найскладніша ситуація спостерігалася у Сумському та Шосткинському районах.
Окупанти використовували весь наявний арсенал: артилерію, БпЛА різних типів, FPV-дрони та керовані авіаційні бомби (КАБ). Ударів зазнали такі громади:
Хоча людських втрат вдалося уникнути, ворог продовжує системно нищити майно громад. Зафіксовано наступні пошкодження:
Ситуація в області залишається вкрай напруженою: сумарно повітряна тривога тривала 23 години 13 хвилин — фактично область перебувала під загрозою майже всю добу.
Тривають заходи з евакуації населення з небезпечних зон. Протягом доби силами ДСНС, поліції та волонтерів було евакуйовано ще одну особу з прикордоння. Влада вкотре закликає мешканців не ігнорувати сигнали небезпеки та розглянути можливість переїзду у більш безпечні райони.
За матеріалами: (20+) Facebook