Сьогодні російські війська знову завдали удару по Сумській громаді, використовуючи ударні безпілотники. Ця атака стала черговим актом цілеспрямованого терору, спрямованого на знищення життєво важливих об’єктів та залякування цивільного населення.
Частину ворожих цілей нашим захисникам вдалося успішно знищити, але, на жаль, деякі безпілотники прорвалися, завдавши значної шкоди. Зафіксовано влучання по об’єктах критичної та промислової інфраструктури. Це не просто удари по будівлях, а спроба ворога паралізувати функціонування міста та залишити людей без світла та інших життєво важливих послуг.
Під час збиття одного з дронів, уламки поранили цивільного чоловіка. Його оперативно госпіталізували, і наразі медики надають йому всю необхідну допомогу. Цей інцидент ще раз підкреслює, що ворог свідомо наражає на небезпеку мирних громадян.
Внаслідок влучань виникли пожежі, які ліквідовують рятувальні служби. Окрім того, удари спричинили серйозні перебої в роботі енергосистеми. Росія намагається вчинити енергетичний терор, щоб залишити українців без світла, особливо напередодні холодів.
Інформація: (14) Facebook


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24

