Минула доба на Сумщині видалася надзвичайно важкою та напруженою. За даними Сумської обласної військової адміністрації, ворог продовжує системний терор прикордонних та тилових громад, використовуючи артилерію, міномети та керовані авіабомби (КАБ).
Жителі області провели у сховищах більшу частину доби. Сумарна тривалість повітряних тривог склала 20 годин 33 хвилини. Це один із найвищих показників за останній час, що свідчить про високу інтенсивність загрози з повітря.
Загалом зафіксовано близько 30 обстрілів. Під ворожим вогнем опинилися 17 населених пунктів у 13 громадах області. «Гарячими точками» залишаються Сумський та Шосткинський райони.
Наслідки для цивільного сектору:
Окрім зазначених, під ворожим вогнем перебували Хотінська, Краснопільська, Глухівська, Есманьська, Шалигинська, Конотопська та Путивльська громади.
На щастя, за минулу добу обійшлося без людських жертв та поранених. Водночас у лікарні продовжує перебувати 15-річний хлопець, який постраждав під час атаки БпЛА на Конотопську громаду 31 січня. Медики надають йому всю необхідну допомогу.
Влада закликає мешканців області не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та триматися ближче до укриттів. Тримаємо стрій!
За матеріалами: (20+) Facebook


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24

