Протягом останньої доби ситуація на Сумщині залишалася напруженою. З ранку 18 лютого до ранку 19 лютого російські війська здійснили 70 обстрілів, під вогнем опинилися 30 населених пунктів у 18 територіальних громадах області.
Незважаючи на інтенсивність атак, головна новина ранку — відсутність постраждалих серед мирного населення.
Найбільша кількість ударів зафіксована у Сумському та Шосткинському районах. Ворог використовував увесь наявний арсенал:
У зоні ураження перебували громади: Сумська, Степанівська, Миколаївська сільська, Миропільська, Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Березівська, Глухівська, Шалигинська, Есманьська, Зноб-Новгородська, Шосткинська, Середино-Будська, Буринська, Новослобідська та Великописарівська.
Російські снаряди продовжують нищити майно жителів області. За добу зафіксовано такі пошкодження:
Триває планова робота з убезпечення людей, які проживають у прикордонній зоні. За останню добу силами ДСНС, поліції та волонтерів було евакуйовано 6 осіб.
Минулий день був одним із найбільш тривожних за останній час: сумарно повітряна тривога в області тривала 15 годин 50 хвилин.
За даними Сумської обласної військової адміністрації. (20+) Facebook