Протягом останньої доби на території Сумської області відбулася низка дорожньо-транспортних пригод, унаслідок яких четверо осіб отримали травми та були госпіталізовані. Працівники поліції оперативно працювали на місцях подій, фіксуючи обставини кожного інциденту.
Увечері 22 листопада на вулиці Герасима Кондратьєва в місті Суми сталася ДТП за участі двох легкових автомобілів. За попередніми даними правоохоронців, 64-річний водій автомобіля «KIA Sportage» не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з автомобілем «KIA Ceed», за кермом якого був 24-річний сумчанин.
На жаль, пасажирка «KIA Ceed», 57-річна жителька Сум, отримала травми різного ступеня тяжкості. Її було госпіталізовано до місцевої лікарні.
Дві аварії сталися за участю пішоходів. У місті Тростянець на вулиці Шевченка водій «Skoda Octavia», 51-річний мешканець Полтави, допустив наїзд на 51-річну місцеву жительку, яка, за попередньою інформацією, раптово вийшла на проїзну частину. Травмовану жінку доставили до лікувального закладу.
Схожий інцидент стався у місті Шостка. Там 24-річна водійка автомобіля «Hyundai», рухаючись по вулиці Знаменській, здійснила наїзд на 59-річного чоловіка, який переходив дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. Потерпілого також госпіталізовано.
Ще одна автопригода була зафіксована у селі Вирівка Конотопського району. Попередньо встановлено, що 26-річний водій «Mitsubishi L200» не вибрав безпечної швидкості, виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з автомобілем «ЗАЗ Ланос», яким керувала 52-річна місцева жителька. Водійка «Ланоса» отримала тілесні ушкодження і була госпіталізована до Конотопської ЦРЛ.
За всіма фактами дорожньо-транспортних пригод поліція відкрила кримінальні провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України («Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами»). Тривають необхідні слідчі дії для встановлення всіх обставин. Автомобілі-учасники вилучені та поміщені на спецмайданчики поліції.
Поліція Сумщини вкотре звертається до всіх учасників дорожнього руху з нагадуванням про необхідність суворого дотримання ПДР. Основними чинниками, що призводять до трагедій на дорозі, є: перевищення швидкості, недотримання безпечної дистанції, неуважність водіїв та раптовий вихід пішоходів на проїзну частину. Будьте максимально уважні та відповідальні на дорозі – ваше життя та безпека інших залежить від цього.
Інформує: Головне управління Національної поліції в Сумській області
😥