У Сумах правоохоронці затримали 21-річного чоловіка, який налагодив збут наркотичних засобів через популярний месенджер Telegram. Під час затримання у нього вилучили значну кількість канабісу, підготовленого для “закладок”.
Оперативники Сумської поліції отримали інформацію про розповсюдження небезпечних наркотичних речовин на території міста. У ході розслідування вдалося вийти на слід 21-річного місцевого жителя, який займався цим незаконним бізнесом. Його зупинили на одній із вулиць Сум для поверхневого огляду.
Під час обшуку в сумці чоловіка виявили 20 згортків, обмотаних ізоляційною стрічкою. Всередині була речовина рослинного походження зеленого кольору, схожа на канабіс. Загальна вага знахідки склала близько 70 грамів.
Слідчі дії встановили, що чоловік зберігав ці згортки з метою подальшого збуту через так звані “закладки”. Для координації своїх дій він використовував месенджер Telegram. Затриманого взяли під варту.
Усі вилучені речовини відправили на експертизу. Наразі слідчі Сумського районного управління поліції за процесуальним керівництвом Окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вчиненні злочину за частиною 1 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів).
Досудове розслідування триває. За вчинене правопорушення зловмиснику загрожує відповідальність згідно з чинним законодавством.
Повідомляє: (20+) Facebook


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24

