НеРЕДАКТОРСЬКІ БУДНІ

Сьогодні отримав вітання від побратима по «учебці». Він написав: «Маю надію, що всі ми побачимо в цьому році мир, який би х…м він не був».

Хтось скаже, що нам будь-який мир не потрібен. Але я часто думаю: чи погодилися б з цим Макс Бартош («Макс») та Віталя Проскура («Прес») з Чернігова? Ми здружилися в учебці, мріяли зустрітися після війни, будували плани… Але не судилося. Вони загинули, як і багато інших наших хлопців.

Кажуть, мир буває різним. Але як на мене, мир не може бути поганим, бо він означає, що наші друзі перестануть гинути. Нехай наступний рік принесе нам цей омріяний спокій. Можливо, він буде не таким, як хтось собі уявляв, але він принесе головне — збережені життя тих, хто ще з нами.

З прийдешнім Новим роком. Тримаємося. Робимо все для перемоги. Підтримуємо один одного. Поки ми пам’ятаємо наших полеглих — вони в строю разом з нами. 🕯️🇺🇦

Олександр Моцний газета “ПЕРЕМОГА”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *