icon clock29.03.2026
icon eye233
Спорт

Кінець епохи золотого покоління: Олена Підгрушна та Віта Семеренко офіційно завершили кар’єру в Буковелі (ВІДЕО)

На стадіоні в Буковелі, під час проведення Чемпіонату України з біатлону, відбулася історична та емоційна подія. Дві легенди українського зимового спорту — Олена Підгрушна та Віта Семеренко — офіційно оголосили про завершення своїх виступів на професійній арені.

Кінець епохи золотого покоління: Олена Підгрушна та Віта Семеренко офіційно завершили кар’єру в Буковелі

Олімпійські чемпіонки Сочі-2014, багаторазові призерки чемпіонатів світу та Європи, володарки численних нагород Кубка світу «повісили лижі та гвинтівки на гвіздок». Символічне коло пошани спортсменки проїхали під аплодисменти молодого покоління біатлоністів, передаючи їм естафету майбутніх перемог.

«І кожен фініш – це, по суті, старт!» — цей вислів став девізом прощальної церемонії.

Віта та Олена звернулися зі словами вдячності до тих, хто був поруч упродовж десятиліть: перших тренерів, сервісменів, лікарів, масажистів та відданих вболівальників. Окремим зворушливим моментом стало привітання колег — Сергія Седнєва та Олександра Біланенка, які через 15 років нарешті отримали свої заслужені срібні медалі ЧС.

Ми дякуємо дівчатам за кожну хвилину гордості, за синьо-жовтий прапор на п’єдесталах та за неймовірні емоції, які вони дарували всій країні.

Коментарі
  1. Буковель сьогодні бачив історію. Дякуємо за професіоналізм і за те, що завжди боролися за Україну, попри все

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *