icon clock27.05.2026
icon eye189
Спорт

Волейболістки Краснопільського ліцею №1 гідно представили громаду на обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч»

Справжнє свято спорту, шалених емоцій та запеклої боротьби відбулося днями на Сумщині. Команда дівчат з волейболу Краснопільського ліцею №1 взяла участь у IV (обласному) етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Наші волейболістки продемонстрували високу майстерність, залізну витримку та справжній спортивний характер у поєдинках із сильними суперниками — командами Кролевецького ліцею №3, Сумської спеціалізованої школи №9 та Ображіївського навчально-виховного комплексу.

Волейболістки Краснопільського ліцею №1 гідно представили громаду на обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч»

Сила команди — у єдності та згуртованості

Кожен матч на майданчику став прикладом неймовірної згуртованості, наполегливості та віри у власні сили. Дівчата боролися за кожен м’яч і гідно представили Краснопільську територіальну громаду та весь Сумський район на обласному рівні.

Щиро дякуємо нашим талановитим спортсменкам:

  • Гонтар Аліні та Анастасії
  • Гареті Дар’ї та Діані
  • Рибалці Оксані та Марії
  • Корольовій Аріні
  • Кривошей Валерії
  • Хлопенюк Крістіні

Подяка наставнику

Окрему глибоку вдячність та повагу висловлюємо тренеру команди — вчителю фізичної культури Альоні Хлопенюк. Завдяки вашому професіоналізму, щоденній підтримці та якісній підготовці дівчата змогли показати такий високий рівень гри!

«Пишаємось вашими досягненнями та бажаємо нових перемог, яскравих емоцій і підкорення нових спортивних вершин! Разом формуємо покоління сильних, активних і незламних!» — зазначають у ліцеї.

Коментарі
  1. Молодчинки красунечки. Пишаємось. Респект пані Олені

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *