Справжнє свято спорту, шалених емоцій та запеклої боротьби відбулося днями на Сумщині. Команда дівчат з волейболу Краснопільського ліцею №1 взяла участь у IV (обласному) етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Наші волейболістки продемонстрували високу майстерність, залізну витримку та справжній спортивний характер у поєдинках із сильними суперниками — командами Кролевецького ліцею №3, Сумської спеціалізованої школи №9 та Ображіївського навчально-виховного комплексу.

Кожен матч на майданчику став прикладом неймовірної згуртованості, наполегливості та віри у власні сили. Дівчата боролися за кожен м’яч і гідно представили Краснопільську територіальну громаду та весь Сумський район на обласному рівні.
Щиро дякуємо нашим талановитим спортсменкам:
Окрему глибоку вдячність та повагу висловлюємо тренеру команди — вчителю фізичної культури Альоні Хлопенюк. Завдяки вашому професіоналізму, щоденній підтримці та якісній підготовці дівчата змогли показати такий високий рівень гри!
«Пишаємось вашими досягненнями та бажаємо нових перемог, яскравих емоцій і підкорення нових спортивних вершин! Разом формуємо покоління сильних, активних і незламних!» — зазначають у ліцеї.


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24


Молодчинки красунечки. Пишаємось. Респект пані Олені