Протягом дня росіяни здійснили 16 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 101 вибух. Обстрілів зазнали Миропільська, Хотінська, Краснопільська, Білопільська, Юнаківська, Шалигинська, Новослобідська громади.
⚫️Краснопільська громада: ворог бив з мінометів (10 вибухів) та артилерії (43 вибухи). Внаслідок одного з артобстрілів (18 вибухів) було пряме влучання у житловий будинок, тілесні ушкодження отримали 1 цивільна особа та дитина 2010 р.н. та пошкоджено житловий будинок.



Як розповів нашій газеті “Перемога” староста Угроїдського старостинського округу Віталій Кириченко, будинок відновленню не підлягає, що видно зі світлини. Ще біля одного будинку снаряд вибухнув за півтора метри від стіни, тож пошкодження теж серйозні. Також пошкодження отримали ще шість будинків. пошкоджений газопровід, три вулиці залишились без електропостачання. Але газовики та електрики спрацювали професійно і оперативно і вже в найкоротший час електро і газопостачання було відновлено. Детальніше читайте вже у найближчому номері “ПЕРЕМОГИ”
▪️Хотінська громада: здійснено мінометний обстріл (8 вибухів).
⚫️Миропільська громада: здійснено артилерійський обстріл (5 вибухів). Також зафіксовано скидання зі БпЛА квадрокоптерного типу 1 гранати «Ф-1» (1 вибух).
Крім того, росіяни били з міномету (6 вибухів). Внаслідок обстрілу пошкоджено приватний будинок та гаражне приміщення.
⚫️Юнаківська громада: був мінометний обстріл (9 вибухів). Внаслідок обстрілу відбулося влучання по житловому будинку, в результаті чого загинула одна цивільна особа та одна цивільна особа поранена. Також зафіксовано артобстріл (3 вибухи).
▪️Новослобідська громада: 7 мін скинули росіяни на територію громади.
▪️Білопільська громада: був мінометний обстріл (2 вибухи).
▪️Шалигинська громада: зафіксовано обстріл із гранатомету АГС (3 вибухи).
▪️Середино-Будська громада: був мінометний обстріл (4 вибухи).
😥
Лидия Дяговец
Який жах! Скільки ще терпіть? Співчуваю.
😥
😢
Ублюдки👹
💯
Tatyana Sidorenko
Спвчуваю постраждалим. Поранені і без житла. Дуже шкода.
❤
Путін залишить після себе достойну зміну ублюдків.
👍
💯
Сергій Лукаш
Тримайтеся Українці.
А знаєте як ДОЛЯ повернулася, не знаю станом на сьогодні, але до 24.02.2022 року в Угроїдах проживали коренні жителі син яких в 2014 році під час АНЕКСІЇ нашого Українського Криму, зрадив Україну та пішов “на службу до царя – ху…ла” тобто до армії орків болотних, а сьогодні по факту його армія обстрілює його батьків та рівняє його рідне село з землею.
СИТУАЦІЯ !!!
😮