З 1 січня в Україні офіційно стартувала національна програма «Скринінг здоров’я 40+». Її головна мета — раннє виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та моніторинг ментального здоров’я українців. Про запуск ініціативи повідомила Перша віцепрем’єрка — Міністерка економіки Юлія Свириденко.
Програма розрахована на громадян віком від 40 років. Саме в цей період зростають ризики розвитку хронічних хвороб, які на ранніх стадіях протікають безсимптомно. Держава повністю покриває вартість необхідних аналізів та консультацій, виділяючи кожному учаснику цільову допомогу в розмірі 2000 гривень.
Система максимально автоматизована. Якщо вам виповнилося 40 років, алгоритм наступний:
Програма доступна для всіх громадян, незалежно від рівня цифрових навичок:
Важливо: Пройти обстеження можна у будь-якому медичному закладі — державному, комунальному чи приватному, який є учасником програми, незалежно від вашого місця реєстрації.
Деталі: Скринінг здоровʼя 40+


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24

