Замість того, щоб назбирати грошей на омріяне авто, двоє 15-річних сумчан вирішили просто забрати його силоміць. Тепер замість водійського посвідчення на юнаків чекає кримінальна відповідальність.
Історія розпочалася з оголошення на одному з популярних онлайн-майданчиків. Двоє підлітків зацікавилися продажем автомобіля ВАЗ-2106 і домовилися про зустріч із власником. Під час «огляду» хлопці спробували поторгуватися, проте ціна виявилася для них занадто високою.
Не зумівши домовитися чесно, юнаки розробили план. Дізнавшись, що 43-річний власник планує на певний час виїхати з міста, вони вирішили скористатися моментом і привласнити транспортний засіб безкоштовно.
Повернувшись додому, власник виявив зникнення автівки та негайно звернувся до правоохоронців. До розшуку залучили оперативників карного розшуку, кримінальний аналіз та фахівців Сумського районного управління поліції.
Завдяки злагодженим діям зловмисників швидко вирахували. Ними виявилися місцеві жителі віком 15 років. Свою провину хлопці заперечувати не стали й пояснили, що пішли на злочин через брак коштів на покупку.
Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Слідчі дії тривають. Юнакам доведеться відповідати за свої дії згідно із законом, попри неповнолітній вік.
За матеріалами: (20+) Facebook


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24

