На території Сумської області продовжує зберігатися складна ситуація в енергосистемі. Станом на зараз, за розпорядженням НЕК «Укренерго», в регіоні застосовано комплексні заходи з обмеження споживання електроенергії.
Причиною критичного стану мереж стали наслідки чергової масованої атаки російської армії на енергетичну інфраструктуру України. Через значні пошкодження об’єктів генерації та передачі струму, енергосистема потребує негайного розвантаження для уникнення масштабних аварій.
Наразі в області запроваджено два типи обмежень:
Важливо: Команда на скасування аварійних обмежень від «Укренерго» на цей час не надходила.
Ми розуміємо, наскільки важко зустрічати Святвечір без світла, тепла та звичного комфорту. Енергетики — такі ж мешканці області, як і ви, і зараз працюють у посиленому режимі, щоб повернути живлення в кожну оселю.
Дякуємо за ваше терпіння та витримку в цей непростий час. Разом вистоїмо.
За матеріалами: (12) Facebook


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24

