Вчора ввечері, 21 жовтня, російські окупанти знову продемонстрували свою жорстокість, завдавши удару по Краснопільському хлібзаводу. Зі слів Голови правління Краснопільської райспоживспілки Сергія Миронова, дві працівниці заводу отримали поранення, три автомобілі та вікна підприємства пошкоджено. Наразі тривають роботи з ліквідації наслідків обстрілу.
Незважаючи на руйнування, Сергій Федорович запевнив, що після завершення відновлювальних робіт хлібзавод у найкоротші терміни відновить виробництво.
На жаль, від обстрілу постраждали не лише виробничі потужності, а й сусідні житлові будинки.
Цей черговий теракт російських окупантів – це чергове свідчення того, що вони цілеспрямовано б’ють по цивільній інфраструктурі та мирному населенню. Ми висловлюємо щирі співчуття постраждалим


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24


Нелюди