icon clock04.11.2025
icon eye117
Громада Молодь

Ангеліна Корнієнко — найкраща в районі на олімпіаді з хімії

З великою гордістю повідомляємо про значне досягнення, яке стало результатом наполегливої праці та таланту наших учнів і високої кваліфікації педагогів!

Учениця Краснопільського ліцею №1, Ангеліна КОРНІЄНКО, виборола І місце в І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Запорука блискучого результату

Це блискучий результат, який є свідченням глибоких знань Ангеліни, її щирого захоплення предметом і вражаючої наполегливості. Перемога на олімпіаді з хімії — це не просто відмінний бал, а й підтвердження високого рівня підготовки та навчального процесу в нашому ліцеї.

Особливо слід відзначити вагомий внесок вчителя хімії, Чуприни Володимира Миколайовича, чий професіоналізм, відданість справі та вміння зацікавити учнів природничими науками забезпечили такий високий результат. Успіх Ангеліни — це їхня спільна, заслужена перемога!

Більше, ніж просто змагання

Олімпіада з хімії — це важлива інтелектуальна платформа, яка виходить за межі шкільної програми. Участь у таких змаганнях є чудовою нагодою для учнів розвинути логічне мислення, аналітичні здібності та зміцнити інтерес до природничих наук.

Інтелектуальні випробування сприяють розвитку наукового мислення, допомагають учням відчути впевненість у власних силах та стимулюють бажання постійно дізнаватися більше про складний і захопливий навколишній світ. Це безцінний досвід для формування майбутніх науковців та фахівців.

Наші щирі вітання!

Щиро вітаємо Ангеліну КОРНІЄНКО із цією блискучою і заслуженою перемогою! Бажаємо їй невичерпної енергії, натхнення, нових творчих і наукових успіхів, упевненості у власних силах і підкорення нових, ще яскравіших освітніх вершин!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *