З великою гордістю повідомляємо про значне досягнення, яке стало результатом наполегливої праці та таланту наших учнів і високої кваліфікації педагогів!
Учениця Краснопільського ліцею №1, Ангеліна КОРНІЄНКО, виборола І місце в І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
Це блискучий результат, який є свідченням глибоких знань Ангеліни, її щирого захоплення предметом і вражаючої наполегливості. Перемога на олімпіаді з хімії — це не просто відмінний бал, а й підтвердження високого рівня підготовки та навчального процесу в нашому ліцеї.
Особливо слід відзначити вагомий внесок вчителя хімії, Чуприни Володимира Миколайовича, чий професіоналізм, відданість справі та вміння зацікавити учнів природничими науками забезпечили такий високий результат. Успіх Ангеліни — це їхня спільна, заслужена перемога!
Олімпіада з хімії — це важлива інтелектуальна платформа, яка виходить за межі шкільної програми. Участь у таких змаганнях є чудовою нагодою для учнів розвинути логічне мислення, аналітичні здібності та зміцнити інтерес до природничих наук.
Інтелектуальні випробування сприяють розвитку наукового мислення, допомагають учням відчути впевненість у власних силах та стимулюють бажання постійно дізнаватися більше про складний і захопливий навколишній світ. Це безцінний досвід для формування майбутніх науковців та фахівців.
Щиро вітаємо Ангеліну КОРНІЄНКО із цією блискучою і заслуженою перемогою! Бажаємо їй невичерпної енергії, натхнення, нових творчих і наукових успіхів, упевненості у власних силах і підкорення нових, ще яскравіших освітніх вершин!


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24

