Протягом минулої доби російські окупаційні війська здійснили масовані атаки на населені пункти Сумської області. Під вогнем опинилися житлові квартали, об’єкти критичної та цивільної інфраструктури. Поліція зафіксувала численні руйнування та поранення серед мирного населення.
Внаслідок ворожих ударів поранення різного ступеня тяжкості отримали 7 осіб:
Росія продовжує цілеспрямовано нищити життєзабезпечення регіону. Ситуація по громадах виглядає наступним чином:
| Район / Місто | Зафіксовані пошкодження |
| м. Конотоп | Церква, адмінбудівлі, багатоповерхівки та приватні будинки, навчальний заклад, магазин, кафе, склади. |
| Конотопський р-н | Пошкоджено лінії електропередач. |
| м. Суми | Пошкоджено електромережу та адміністративну будівлю. |
| Шостка та район | Об’єкти залізниці та енергопостачання, цивільне авто, гаражі. |
| Охтирщина | Атаки на об’єкти залізничної інфраструктури та енергетики. |
На місцях влучань працювали слідчо-оперативні групи та вибухотехніки. Поліцейські збирають доказову базу для міжнародних судів. За всіма фактами розпочато кримінальні провадження за ст. 438 КК України (Порушення законів та звичаїв війни).
“Кожен удар по цивільному об’єкту — це черговий доказ терористичної суті агресора”, — наголошують у поліції Сумщини.
Інформація:(20+) Facebook


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24

