Ситуація на прикордонні Сумської області залишається напруженою. Протягом доби, з ранку 2 січня до ранку 3 січня 2026 року, російські війська здійснили майже 50 обстрілів, під вогнем опинилися 25 населених пунктів у 12 територіальних громадах.
Найтяжчим наслідком ворожої агресії стало поранення цивільної особи. У Краснопільській громаді внаслідок атаки російського FPV-дрона постраждав 60-річний чоловік. Йому надається необхідна медична допомога.
Ворог продовжує тероризувати мирне населення, використовуючи широкий спектр озброєння: артилерію, міномети, БпЛА (зокрема FPV-дрони) та керовані авіаційні бомби (КАБи). Найбільша інтенсивність ударів зафіксована у Сумському та Шосткинському районах.
Під ударами опинилися такі громади:
Значних пошкоджень зазнав житловий сектор та майно громадян:
Попри постійні обстріли, триває робота з убезпечення людей. За добу спільними зусиллями ДСНС, Нацполіції та громадських організацій з небезпечних прикордонних територій було евакуйовано 6 осіб.
Загалом за минулу добу тривога в області тривала 3 години 47 хвилин. Мешканців закликають не ігнорувати сигнали безпеки та вчасно користуватися програмами евакуації.
За матеріалами: (18) Facebook