Протягом останньої доби Сумська область перебувала під інтенсивним вогнем російських військ. Ворог застосовував увесь арсенал озброєння: артилерію, керовані авіаційні бомби (КАБ), БпЛА та FPV-дрони. На жаль, не обійшлося без жертв та значних руйнувань.
Найважча ситуація зафіксована у Кириківській громаді. Внаслідок прямого влучання ворожого безпілотника в житловий будинок загинула 68-річна жінка.
Ще шестеро мирних мешканців отримали травми різного ступеня тяжкості, серед них:
За період з ранку 16 лютого до ранку 17 лютого зафіксовано понад 20 обстрілів 15 населених пунктів у 14 громадах області. Найбільша інтенсивність ударів спостерігалася у Сумському, Шосткинському та Конотопському районах.
Наслідки ворожих атак по громадах:
Під ударами також перебували Білопільська, Краснопільська, Есманьська, Путивльська, Новослобідська та Великописарівська громади.
Ситуація залишається вкрай напруженою: сумарно повітряна тривога в області тривала 22 години 16 хвилин.
Попри постійні обстріли, триває робота з убезпечення населення. Протягом доби силами ДСНС, поліції та громадських організацій з прикордоння було евакуйовано 14 людей.
Інформація: (20+) Facebook


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24

