Ранок 5 листопада приніс чергові тривожні звістки із Сумської області, яка продовжує потерпати від щоденних російських обстрілів. Внаслідок ворожих атак є постраждалі серед мирного населення.
У Середино-Будській громаді через удар FPV-дроном травмовано 43-річного чоловіка та 57-річну жінку. Цей інцидент вкотре підкреслює небезпеку, що загрожує цивільному населенню прикордонних територій.
Протягом доби, з ранку 4 листопада до ранку 5 листопада 2025 року, російські війська здійснили 53 обстріли по 28 населених пунктах у 14 територіальних громадах області.
Найбільше ударів припало на Сумський, Шосткинський та Охтирський райони. Під вогнем ворога перебували громади:
Окупанти активно використовували різноманітні види озброєння для атак по Сумщині:
Попри постійну небезпеку, триває робота з надання допомоги населенню. За добу місцевими органами влади, підрозділами ДСНС, Національної поліції та громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано 14 людей.
Ситуація з безпекою залишається критичною – повітряна тривога в області тривала 20 годин 11 хвилин за добу, що є красномовним свідченням постійної загрози.
Інформація:(6) Facebook


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24

