Станом на ранок 3 жовтня 2025 року ситуація на прикордонні Сумської області залишається напруженою. Протягом доби, з ранку 2 жовтня до ранку 3 жовтня, російські війська не припиняли тероризувати мирні населені пункти.
На щастя, внаслідок ворожих обстрілів постраждалих серед мирного населення немає. Це головне.
За минулу добу російські війська здійснили 35 обстрілів по території Сумщини, які охопили 19 населених пунктів у 8 територіальних громадах.
Найбільша активність ворога була зафіксована у Сумському та Шосткинському районах.
Під ударами перебували населені пункти таких громад:
Ворог продовжує демонструвати високу інтенсивність застосування важкого озброєння та дронів. За добу зафіксовано понад 10 ударів керованими авіаційними бомбами (КАБ). Окрім того, окупанти застосовували FPV-дрони, РСЗВ, ударні БпЛА, а також завдали ракетного удару по території області.
Агресор цілеспрямовано атакує цивільні об’єкти, спричиняючи руйнування в громадах:
Минула доба стала рекордно довгою за тривалістю повітряної небезпеки. Загальна тривалість повітряної тривоги в області сягнула 18 годин 22 хвилин. Це свідчить про постійну загрозу з неба та психологічний тиск на мешканців.
Попри це, служби працюють злагоджено: протягом доби місцевими органами влади, підрозділами ДСНС, Національної поліції та громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано 4 особи. Евакуаційні заходи продовжують залишатися пріоритетом для збереження життя людей.
Повідомляє : сумська ова