Безпекова ситуація на Сумщині залишається напруженою. Протягом доби, з ранку 7 лютого до ранку 8 лютого 2026 року, російські війська здійснили понад 40 обстрілів. Під ударом опинилися 22 населені пункти у 17 територіальних громадах області.
Найбільша інтенсивність ворожих атак зафіксована у Сумському та Шосткинському районах. Ворог активно застосовував увесь наявний арсенал: артилерію, міномети, FPV-дрони, БпЛА та керовані авіаційні бомби (КАБ).
На щастя, за останню добу постраждалих серед мирного населення не зафіксовано. Проте вчора стало відомо про трагічні втрати у Миропільській громаді, де внаслідок попередніх ударів (5 та 6 лютого) загинули двоє цивільних чоловіків 52-х та 58-ми років.
Масштаби руйнувань цивільної інфраструктури:
Минула доба встановила сумний рекорд за тривалістю небезпеки: повітряна тривога в області тривала 23 години 3 хвилини. Фактично, мешканці області майже весь час перебували в укриттях.
Попри складні умови, триває евакуація населення з прикордоння. Спільними зусиллями ДСНС, поліції та волонтерів за добу вдалося вивезти у безпечніші райони 3 людини.
Інформація: (20+) Facebook


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24

