Сьогодні Україна зробила історичний крок у процесі повернення своїх Героїв. Завдяки домовленостям, досягнутим за посередництва США та ОАЕ, відбувся перший етап масштабного обміну за формулою «1000 на 1000». Перша група з 205 українських захисників уже на рідній землі.
За дорученням Президента України Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими забезпечив повернення воїнів різних підрозділів. Додому прибули представники ЗСУ (зокрема Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ДШВ, ТрО та Повітряних Сил), Національної гвардії та Державної прикордонної служби.


«Ми вдячні Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за важливе посередництво. Кожен такий обмін — це результат місяців надскладної роботи», — зазначають у Координаційному штабі.
Наразі всі визволені Оборонці направляються до спеціалізованих медичних центрів. Там вони пройдуть повне обстеження, отримають необхідне лікування, психологічну реабілітацію, а також допомогу з відновленням документів та належні грошові виплати.
Координаційний штаб продовжує підготовку наступних етапів обміну «1000 на 1000». Україна боротиметься за кожного свого громадянина до повного повернення всіх полонених.
Слава Україні!
Вітаємо вдома!!!!