10 червня 2023 року встановили Державний прапор України на місці загибелі двох бійців 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.
Про це повідомив голова ГО «Конотопських ветеранів і пенсіонерів правоохоронних органів» Володимир Кича:
“Нагадую, що 24 лютого 2022 року біля 17-ї години неподалік цього знаку відбулося бойове зіткнення між військовослужбовцями 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського та переважаючими силами російських варварів. Під час бою у БРМ-1 згорів заживо головний сержант Сергій Шовкун і тяжко поранений був старший солдат Сергій Балашов, який згодом помер. Оборона мосту здійснювалась під керівництвом лейтенанта ЗСУ Андрія Страшного, який теж був тяжко поранений(перебував на лікуванні більше року, нині на фронті). Після цього бою ворог покинув Конотоп і більше в нашому місті не з’являвся”.


Телефони для довідок (05459) 7-13-64, 050-064-94-14, 098-706-75-24


Вічна пам’ять і Слава Героям!
😢
Вічна память